O firmie

Canis Majoris Development Adamczyk i Wspólnicy spółka jawna to firma, która powstała w 2017 roku. Udziałowcami spółki są współzałożyciele Canis Majoris Development M.Kamiński I Wspólnicy spółka jawna , która z sukcesem zrealizowała Inwestycje  PORTOFINO.VICENZA,MODENA oraz RAVELLO która dała nam wiele satysfakcji.

Praca osób zaangażowanych w proces powstawania Spółki  potwierdziła że  zaangażowanie i doświadczenie oraz jakość to coś czego poszukują polskie rodziny. Właściciele spółki działają na rynku nieruchomości od 15 lat i przez ten czas tworzenie miejsc, które mają stać się dla kogoś domem, stało się dla nich czymś więcej niż po prostu pracą. 

Doświadczenie przez lata budowane było poprzez współpracę z największymi deweloperami w Polsce, przede wszystkim w zakresie budownictwa wielorodzinnego. Ponadto zajmowaliśmy się również sprzedażą nieruchomości.

Obecnie udziałowcy działając na rynku deweloperskim zrealizowali  wyjątkowe miejsca  – RAVELLO w Częstochowie ,VICENZA w Częstochowie , FERRARA w Gliwicach , MODENĘ w Kłobucku i ROSSANO w Częstochowie. Nowa Spółka realizuje  Inwestycję  CARRARA w Gliwicach.